Basketbol Kamp

Yiğit Yurtseven - Basketbol

Dünya basketboluna baktığımız vakit daha dinamik ve tempolu bir basketbolun oynandığını görmekteyiz #yurtseventeam olarak bunun nezdinde de sporcularımıza özel yaptırmış olduğumuz birebir atletik performans gelişim antrenmanlarımız da yaklaşık 90 dakika süren yoğun basketbol maçı süresince performası en üst düzeye taşıyıp verimli hale getirmek için aerobik dayanıklılığınızı geliştirmeyi hedeflerken, basketbolun olmazsa olmazlarından olan ve maç süresince oyuncuların en yoğun şekilde kullandığı sıçrama, çabukluk, birebir mücadeleler ve kısa süreli diğer aktiviteleriniz için gerekli olan anaerobik yapınızı geliştirmeyi hedefliyoruz. Bunları hedeflerken takibimizi geleneksel yöntemlerden ziyade bilimsel dayanaklara dayandırarak, bilimsel araştırma danışmanımız Ondokuz Mayıs Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi‘nden Dr. Ali Kerim Yılmaz ile sporcunun geçirmiş olduğu sakatlıklarını, zayıf ve eksik taraflarını, en son performans durumunu göz önünde bulunduruyor ve gerekli gördüğümüz zamanlarda ekstra performans ölçümlerini sizlere uyguluyor, eksik noktalarınıza yönelik antrenman programlarımızı uygulatıyoruz.

Bir çok süper lig, 1. lig ve milli takımlar kategorisinde ki profesyonel basketbolcuların bizi tercih etme sebebi tam olarak yaptığımız işi layıkıyla ve severek yapıyor olmamızdır.

Sizler de #yurtseventeam ‘in bir üyesi olmak, yeni sezon da daha hızlı, daha güçlü, daha yükseğe mottosunu benimsemek istiyorsanız şimdi harekete geçip bir profesyonelle çalışmanın ayrıcalıklarından faydalanmalısınız.

#YurtsevenTeam basketbolcuları’nın çalışmalarını izlemek için;