Yorumlar

Lütfen öneri ve yorumlarınızı benimle paylaşın. Aşağıdaki formu doldurarak hakkımdaki görüşlerinizi yazabilirsiniz.

13 Yorum

 1. Onur Kırış 12 Nisan 2020 - 17:14

  Yurtseven Team’de olmak bir ayrıcalıktır !

  • Yiğit Yurtseven 12 Nisan 2020 - 20:51

   Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz Onur bey, eksik olmayın. #YurtsevenTeam

 2. Kerem Ozguven 13 Nisan 2020 - 14:18

  Evde ekipmansiz calismak icin tek adres. Basarilarinizin devamini dilerim

 3. Y uysal 13 Nisan 2020 - 21:46

  Antreman desteğini spor profesyoneli birinden almak çok ayrı. Kısa vadeli değil uzun soluklu programları için yiğit hocaya teşekkürler

  • Yiğit Yurtseven 13 Nisan 2020 - 23:42

   Rica ederiz Yiğit bey 🙂

   • faruk-yurtsever 14 Nisan 2020 - 20:22

    Yiğit hoca bitanedir 🤜🏻 Yüksek enerjili, hep motive, tam destek hedefe ulaştırır. Sevdiklerime tavsiye ederim..

 4. Turan Fikirli 14 Nisan 2020 - 17:36

  Yiğit Hoca ile kısa süre çalışma imkanı bulduk. Çok iyi bir tempo yakalamışken, Corona nedeniyle derslerimize ara vermek zorunda kaldık. Corona günleri biter bitmez derslerimize kaldığımız yerden yeniden başlamayı dört gözle bekliyorum.

  Çalıştığımız sürede iş disiplinin, özeninin ve yaptığı işe hakimiyetinin mükemmel seviyede olduğunu rahatlıkla gözlemleme fırsatım oldu. Fonksiyonel antrenmanlar ve nitelikli antrenmanlarla fiziksel ve ruhsal anlamda çok hızlı geri dönüş almıştım. Umarım kısa sürede yine aynı tempoyu yakalayabiliriz.

  Daha önce farklı personal trainer ile antrenman yapmış ve 35 yıllık sporcu olarak, gözüm kapalı referans olabileceğim nadir hocalardan birisidir. Başarılarının devamını dilerim. Yolu açık olsun….

 5. Serkan Aydemir 14 Nisan 2020 - 19:38

  Düzgün ve eğlenceli kişiliği, disiplinli çalışma programları ile motivasyonunuzu her daim yüksek tutabilecek profesyonel sporcu geçmişine sahip bir spor eğitmeni. Başarılarının devamını dilerim.

 6. Kerem Öztürk 14 Nisan 2020 - 21:56

  Yiğit Yurtseven sporcularının nelere ihtiyaçlarının olduğunu kısa sürede tespit edebiliyor. Tespitlerini en kısa surede haftalık programlara oluşturabiliyor. Yiğit hocayı diğer personal trainerlardan ayıran en büyük özelliği ise sağlığa çok onem vermesi. Yigit hoca fiziksel gelişimin mental gelişimle beraber gittiğinin farkında ve bunun en önemli etkeninin mental ve fiziksel sağlık olduğunu biliyor. Antrenmanları ise yorucu olduğu kadar eğlenceli, ne zaman disiplin ne zaman eplence zamanı ikisini çok kolay ayırt edebiliyor. Benim için en önemli etken spor yaparken eğlenmek ve Yiğit hoca bunu fazlasıyla başarabiliyor.

 7. bernakacan 14 Nisan 2020 - 23:06

  Yiğit Yurtseven,
  üyelerine ihtiyaçlarına ve seviyelerine göre en uygun egzersizleri dersin nasıl geçtiğini anlamadan yaptıran ve bir yaşam koçu gibi üyelerinin hedeflerine ulaşmaları için sağlıklı beslenme ve spor konularında oldukça destek olan son derece profesyonel ve çok başarılı bir antrenördür.

 8. Atilla acar 15 Nisan 2020 - 14:17

  Selam, öncelikle şunu söyleyebilirim sana senin istediğin den fazlasını veren bir ant çalışıyorsun bunun farkında olun…spor hayattır bence ve doğru kişiyle yaparsan hem hayatının değiştiğini hem daha zevkli hala geldiğini ve kaliteli bir yaşam sürdüğünü göre bilirsin yiğitin daha önce üyeleriyle ilişkileri hep böyledir ve üye oldun verdin parasını yatış yok bildiğin tepenizde gece,gündüz kontrol ve antremanlarda ondan merhamet beklemeyin 🙂 ama bu size yapılmış en güzel şey olacak güçlendiğini hissedeceksin ve moralin yerine gelecek ve yiğitin seni motive edişi de var tabiki muazam yani ben eski milli sporcuyum keşke diyorum benim dövüşürken böyle bir adamla karşılaşsaydım bu her şeyi açıklıyordur bence,kardeşim çok t.ederim harika bir adamsın 👊🏽

 9. Esra Travac 15 Nisan 2020 - 14:20

  Bir cok defa spor salonuna kayit oldum fakat bu konuda disiplin gösteremedigimden hiç istikrarli bir sekilde devam edemedim taki Yigit Hocayla tanisana kadar. Sirt, boyun agrisi ceken fizik terapi goren biriyim benim icin ozel bir calisma programi hazirladi, bilincli bir sekilde calistirdi. Zamanla yapamadigim bir cok hareketi yapiyor hale geldim. Disiplin konusunda ise kendisi bu konuda cok net oldugundan derslerine devam ettim cunku sizi tamamen takip ediyor ve buyuk bir sorumlulukla aldiginiz programi tamamlanizi sagliyor. Kendi isine, size saygi duyan ve vizyonu olan bir profesyonel.

Yorum Yaz