spor salonları ne zaman açılacak

Karantina süreciyle birlikte ilk kapanan yerler arasında yer alan spor salonlarının tekrardan yakın zamanda açılacağı söylentileri yayılmaya başladı.

Herkesin bildiği üzere korona virüsü salgınıyla birlikte tedbir amaçlı alınan kararlar arasında spor salonları ilk kapanan yerlerden bir tanesi oldu.
Olması gereken bu karar gerçekten yerinde ve doğru bir karar olduğunu çok net bir şekilde söyleyebiliriz. Yüzlerce insanın bir arada spor yaptığı spor salonları ne kadar hijyene dikkat edilse dahi büyük rist grubunda yer alıyordu.

Açılış Tarihi Belli mi?

Vaka sayısının azalmasıyla birlikte geçen hafta başı normalleşme planları yavaştan açıklanmaya başlamış ve hayatımız çok az da olsa normalleşmeye başlamış bulunmaktadır. Açılan yerlerin başında kuaför, berber, güzellik salonları yer almaktadır.

Şimdi tüm sporseverlerin aklında tek bir soru var. Spor salonları ne zaman açılacak?

5 Mayıs tarihinde yayınlanan normalleşme planları doğrultusunda verilen tarihe göre spor salonlarının 1 Haziran tarihi itibariyle açılması bekleniyor. Umarız işler yolunda gider vaka sayıları gittikçe düşer ve bu plan gerçekleşir..

Sosyal Yaşam Alanları adı altında;
yüzme havuzu, kaplıca ve spor merkezleri gibi tesislerin açılması diye duyuruldu. – 1 Haziran 2020

Spor Salonları Ne Zaman Açılacak?

About Yiğit Yurtseven

Hakkımda daha fazla bilgi almak için tıklayınız.

Yorum Yaz